AUTOMOBILIŲ NUOMA KAUNO ORO UOSTE

Grįžtate iš užsienio ir ieškote nuomojamo automobilio? Niekada nebuvo taip lengva rasti automobilį kaip Kauno oro uoste, tiesiog pasirinkite Bookingcar paslaugas. Viena ranka pasiekiama automobilių nuoma Kauno oro uoste. Profesionali paslauga už itin gerą kainą atvykus į Lietuvos "širdį" - Kauną.

Kauno oro uoste greitą automobilio nuomos rezervaciją internetu galite atlikti paspaudę:
  
Taip pat galite rezervuoti skambindami telefonu: +370 60646799

Bookingcar automobilių nuoma Kauno oro uoste dirba tam, kad galėtumėte greitai pasiekti norimas vietas. Automobilių nuoma Kauno oro uoste leis klientui paimti bei grąžinti reikiamą automobilį bet kuriuo metu. Tai praktiškas būdas, leidžiantis aplankyti visas norimas vietas, išvykus iš Kauno oro uosto.

Automobilių nuoma Kauno oro uoste - išsinuomoti automobilį paprasta!

Kauno oro uostas šiuo metu yra antras pagal populiarumą oro uostas Lietuvoje. Oro uostas įsikūręs šalia Kauno miesto, todėl norint pasiekti centrą Jums gali tekti pasinaudoti autobusais arba automobilių nuoma. Kad nereiktų laukti tik kas pusvalandį ar ilgiau atvykstančio viešojo transporto, Jūsų patogumui galima pasinaudoti automobilių nuoma Kauno oro uoste. Savo užrezervuotą automobilį su Bookingcar rasite Kauno oro uoste, automobilių aikštelėje, vos nusileidus Jūsų lėktuvui. Naudojantis automobilių nuoma Kauno oro uoste, miesto centrą pasieksite vos per kelias minutes.

Pasimėgaukite automobiliu išnuomotu Kauno oro uoste

Nusileidote Kauno oro uoste? Išsinuomokite automobilį ir aplankykite populiariausias Kauno miesto ar Kauno rajono objektus. Daugelis objektų yra toliau nuo centro ir sunkiai pasiekiami viešuoju transportu. Su išnuomotu automobiliu Kauno oro uoste galėsite viską pasiekti lengva ranka, bei vykstant mėgautis gražiais vaizdais per automobilio langą. Aplankykite Kauno centrą, Marvelės slėnį, Kauno marias, Pažaislio vienuolyną ir t.t. Tai tos vietos, kurios sužavi savo lankytojus. Šias lankytinas vietas gana sunku pasiekti, jei neturite automobilio, todėl čia Jums labai pasitarnaus Bookingcar automobilių nuoma Kauno oro uoste. Naudojantis šia paslauga, nereikės laukti autobusų, galėsite patys valdyti savo laiką ir pasigrožėti už Kauno centro esančiais objektais.

Rezervuojant automobilį Kauno oro uoste reikalinga informacija:

  • Vairuotojo vardas, pavardė
  • Paėmimo / grąžinimo vieta bei laikas
  • Kontaktinis telefono numeris bei elektroninis pašto adresas
  • Iš kur atvykstate arba skrydžio numeris (nebūtina)
  • Pažymėti papildomus priedus (vaikiška kėdutė, paaukštinimas ir t.t.)

   *Asmuo, pateikiantis šią informaciją, atsako už teisingą informacijos pateikimą. Kompanija nėra atsakinga už klaidingai pateiktą informaciją.

Kauno oro uoste minimalus automobilio nuomos laikotarpis 72h nuo rezervacijos pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti ta pačia kaina tik pranešus apie tai ne mažiau kaip 24h prieš nuomos sutarties pasibaigimą.

Dėl transporto priemonės atsiėmimo Kauno oro uoste rekomenduojame užsisakyti automobilį iš anksto puslapyje www.bookingcar.lt arba telefonu +370 60646799. Rezervacija yra galiojanti tik sulaukus patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta nurodytu telefonu. Likus mažiau nei 24h iki rezervacijos pradžios, automobilį rekomenduojame užsisakyti www.bookingcar.lt ar susisiketi telefonu +370 60646799, kad galėtume paruošti automobilį nuomai ir atlikti skubią rezervaciją.

   Automobilio padavimas ir grąžinimas Kauno oro uoste 24h per parą.