AUTOMOBILIŲ NUOMA PALANGOS ORO UOSTE

   Grįžtate iš užsienio į Lietuvos pajūrį ir ieškote nuomojamo automobilio? Pasirinkite Bookingcar paslaugas, automobilių nuoma Palangos oro uoste. Profesionali paslauga už itin gerą kainą atvykus į šį kurortinį miestą.

   Palangos oro uoste greitą automobilio nuomos rezervaciją internetu galite atlikti paspaude     arba skambindami telefonu: +370 60646799

   Bookingcar automobilių nuoma Palangos oro uoste Jums leis aplankyti visus pajūrio objektus, kurie yra su automobiliu pasiekiami greitai ir be rūpesčių. Automobilių nuomos įmonė Bookingcar veikia Pabaltyje ir šiuo metu turi 7 auto nuomos punktus, kurie padeda keliautojams aplankyti visas norimas vietas. Bookingcar yra viena iš rinkos lyderių, todėl kaip ir kitose šalyse, išsinuomoti automobilį Palangos oro uoste bus paprasta ir greita. Prireikus automobilio, jį galėsite nuomotis pagal kategoriją. Jūsų patogumui nuomojamą automobilį galėsite pasiimti Palangos oro uoste. Jūsų lauks lengvieji ir universalūs automobiliai. Jei Jums reikalinga patikima nuomos kompanija - tuomet naudokitės Bookingcar paslaugomis.

Automobilių nuoma Palangos oro uoste - greita ir paprasta

   Lietuvos pajūryje esantis Palangos oro uostas pradėjo veiklą nuo 1937 metų. Tai yra nedidelis oro uostas, todėl ir skrydžių mažai, ne tiek kiek Kaune ar Vilniuje. Palangos oro uostas yra nutolęs nuo miesto centro tik 7km, nuo kitų miestų kaip Klaipėda32km. Tai reiškia, kad norint greitai pasiekti lankytinas vietas, gali tekti ilgai važiuoti autobusu. Tačiau yra ir geresnė išeitis, juk galima išsinuomoti automobilį Palangos oro uoste ir pasiekti šiuos miestus labai greitai. Kai nebereikės išnuomoto automobilio, galėsite grąžinti jį į Palangos oro uoste esantį punktą bet kuriuo paros metu.

Automobilių nuoma Palangos oro uoste - aplink pajūrį

   Automobilių nuoma Palangos oro uoste leidžia  greitai pasiekti norimus lankytinus objektus. Su išnuomotu automobiliu galėsite nuvykti ne tik į Palangą, bet ir aplankyti Kuršių neriją bei Klaipėdos centrą. Galėsite nuvažiuoti prie žymiųjų Neringos kopų, kurios dar kartais vadinamos Baltijos dykuma, Raganų kalną, Ventės ragą su seniausiu švyturiu Lietuvoje. Automobilių nuoma Palangos oro uoste leis sutaupyti ne tik išlaidų, bet ir sumažnti laiko sąnaudų. Nereikės ilgai laukti viešojo transporto, Jūs pats turėsite galimybę valdyti savo išvykas. Todėl galėsite būti tikri, kad per kelias dienas galėsite apvažiuoti visas norimas vietas. Važiuodami galėsite pasigrožėti gamta ir nuolat pro langą matoma jūra.

   Norint pamatyti Lietuvos pajūrį ir visas lankytinas vietas, Jums geriausia išsinuomoti automobilį Palangos oro uoste.

Rezervuojant automobilį Palangos oro uoste reikalinga informacija:

  • Vairuotojo vardas, pavardė
  • Paėmimo / grąžinimo vieta bei laikas
  • Kontaktinis telefono numeris bei elektroninis pašto adresas
  • Iš kur atvykstate arba skrydžio numeris (nebūtina)
  • Pažymėti papildomus priedus (vaikiška kėdutė, paaukštinimas ir t.t)

   *Asmuo, pateikiantis šią informaciją, atsako už teisingą informacijos pateikimą. Kompanija nėra atsakinga už klaidingai pateiktą informaciją.

   Palangos oro uoste minimalus nuomos laikotarpis 72h nuo rezervacijos pradžios. Automobilio nuoma galima tęsti ta pačia kaina, tik pranešus apie tai ne mažaiu kaip 24h prieš nuomos sutarties pasibaigimą.

   Dėl transporto priemonės atsiemimo Palangos oro uoste rekomenduojame užsisakyti automobilį iš anksto puslapyje www.bookingcar.lt arba telefonu +370 60646799. Rezervacija yra galiojanti tik sulaukus patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta nurodytu telefonu. Likus mažiau nei 24h iki rezervacijos pradžios, automobilį rekomenduojame užsisakyti www.bookingcar.lt ar susisiekti telefonu +370 60646799, kad galėtume paruošti automobilį nuomai ir atlikti skubią rezervaciją.

   Automobilio padavimas ir grąžinimas Palangos oro uoste 24h per parą.